17. Mrz |
VfL Mühlbach |
- |
FC Eschelbronn |
2 |
: |
1 |
18. Apr |
SpG Kirchardt/Grombach |
- |
SG Untergimpern |
2 |
: |
0 |
09. Mai |
SC Siegelsbach |
- |
SV Babstadt |
2 |
: |
0 |
TSV Dühren |
- |
FVS Sulzfeld |
0 |
: |
7 |
Türk Gücü Sinsheim |
- |
SV Adelshofen |
1 |
: |
2 |
10. Mai |
FC Badenia Rohrbach a.G. |
- |
FC Weiler |
1 |
: |
1 |
SV Tiefenbach |
- |
FV Elsenz |
3 |
: |
3 |
SV Daisbach |
- |
SV Rohrbach/S 2 |
1 |
: |
3 |
03. Apr |
SV Blau Gelb Frankfurt |
- |
FC Kalbach II |
5 |
: |
2 |
04. Apr |
FC Croatia Frankfurt |
- |
Concordia Eschersheim |
3 |
: |
2 |
TSG Niederrad |
- |
SG Westend Frankfurt |
2 |
: |
2 |
BSC SW 1919 Frankfurt |
- |
Makkabi Frankfurt |
3 |
: |
2 |
05. Apr |
SV Viktoria Preußen |
- |
FC Posavina Frankfurt |
0 |
: |
2 |
SC Weißblau Frankfurt |
- |
FC Germania Enkheim |
1 |
: |
3 |
1. Rödelheimer FC |
- |
FC Tempo Frankfurt |
1 |
: |
5 |
Spvgg. 03 Fechenheim |
- |
SV Griesheim Tarik |
1 |
: |
0 |
11. Mrz |
Kirchhörder SC II |
- |
Rot-Weiß Barop |
2 |
: |
2 |
BSV Schüren II |
- |
SuS Oespel Kley |
0 |
: |
2 |
TuS Rahm |
- |
Urania Lütgendortmund |
4 |
: |
0 |
DJK Sportfreunde Nette |
- |
VfB Westhofen |
0 |
: |
4 |
TuS Bövinghausen |
- |
DJK Blau Weiß Huckarde |
4 |
: |
0 |
Hörder SC |
- |
Rot Weiß Germania 11/67 |
1 |
: |
3 |
SC Osmanlispor |
- |
Mengede 08/20 II |
3 |
: |
2 |
11. Mrz |
SV Rohrbach/S 2 |
- |
TSV Dühren |
5 |
: |
3 |
FV Elsenz |
- |
FC Badenia Rohrbach a.G. |
1 |
: |
1 |
SV Adelshofen |
- |
SpG Kirchardt/Grombach |
0 |
: |
2 |
FC Eschelbronn |
- |
SV Tiefenbach |
2 |
: |
0 |
FC Weiler |
- |
SV Daisbach |
3 |
: |
2 |
FVS Sulzfeld |
- |
Türk Gücü Sinsheim |
1 |
: |
1 |
SC Siegelsbach |
- |
SG Untergimpern |
1 |
: |
0 |
SV Babstadt |
- |
VfL Mühlbach |
2 |
: |
4 |
11. Mrz |
FC Kalbach II |
- |
Spvgg. 03 Fechenheim |
1 |
: |
2 |
SV Griesheim Tarik |
- |
1. Rödelheimer FC |
5 |
: |
2 |
FC Posavina Frankfurt |
- |
BSC SW 1919 Frankfurt |
4 |
: |
1 |
Makkabi Frankfurt |
- |
TSG Niederrad |
1 |
: |
2 |
SG Westend Frankfurt |
- |
SV Blau Gelb Frankfurt |
4 |
: |
2 |
FC Tempo Frankfurt |
- |
SC Weißblau Frankfurt |
4 |
: |
2 |
FC Germania Enkheim |
- |
TSG 51 Frankfurt |
5 |
: |
3 |
Concordia Eschersheim |
- |
SV Viktoria Preußen |
1 |
: |
0 |
04. Mrz |
Mengede 08/20 II |
- |
TuS Bövinghausen |
0 |
: |
7 |
Rot Weiß Germania 11/67 |
- |
Kirchhörder SC II |
3 |
: |
0 |
TuS Holzen-Sommerberg |
- |
SC Osmanlispor |
2 |
: |
2 |
Urania Lütgendortmund |
- |
DJK Blau Weiß Huckarde |
2 |
: |
2 |
TuS Rahm |
- |
BSV Schüren II |
4 |
: |
3 |
SuS Oespel Kley |
- |
DJK Sportfreunde Nette |
1 |
: |
3 |
VfB Westhofen |
- |
Hörder SC |
1 |
: |
2 |
04. Mrz |
TSG Niederrad |
- |
FC Posavina Frankfurt |
0 |
: |
0 |
BSC SW 1919 Frankfurt |
- |
Concordia Eschersheim |
3 |
: |
1 |
FC Croatia Frankfurt |
- |
FC Germania Enkheim |
0 |
: |
0 |
TSG 51 Frankfurt |
- |
FC Tempo Frankfurt |
1 |
: |
2 |
SV Griesheim Tarik |
- |
FC Kalbach II |
2 |
: |
3 |
SV Blau Gelb Frankfurt |
- |
Makkabi Frankfurt |
3 |
: |
3 |
13. Mrz |
Spvgg. 03 Fechenheim |
- |
SG Westend Frankfurt |
0 |
: |
2 |
29. Mrz |
1. Rödelheimer FC |
- |
SC Weißblau Frankfurt |
1 |
: |
5 |
12. Apr |
Türk Gücü Sinsheim |
- |
SV Rohrbach/S 2 |
2 |
: |
5 |
TSV Dühren |
- |
FC Weiler |
0 |
: |
0 |
SV Daisbach |
- |
FV Elsenz |
2 |
: |
1 |
FC Badenia Rohrbach a.G. |
- |
FC Eschelbronn |
8 |
: |
2 |
SV Tiefenbach |
- |
SV Babstadt |
3 |
: |
0 |
VfL Mühlbach |
- |
SG Untergimpern |
0 |
: |
2 |
SC Siegelsbach |
- |
SpG Kirchardt/Grombach |
1 |
: |
0 |
SV Adelshofen |
- |
FVS Sulzfeld |
1 |
: |
1 |
25. Feb |
Kirchhörder SC II |
- |
VfB Westhofen |
4 |
: |
3 |
BSV Schüren II |
- |
Urania Lütgendortmund |
5 |
: |
3 |
DJK Sportfreunde Nette |
- |
TuS Rahm |
2 |
: |
1 |
DJK Blau Weiß Huckarde |
- |
Mengede 08/20 II |
1 |
: |
1 |
TuS Bövinghausen |
- |
TuS Holzen-Sommerberg |
2 |
: |
1 |
Hörder SC |
- |
SuS Oespel Kley |
2 |
: |
0 |
31. Mrz |
SC Osmanlispor |
- |
Rot-Weiß Barop |
1 |
: |
5 |
25. Feb |
FC Kalbach II |
- |
1. Rödelheimer FC |
2 |
: |
2 |
Concordia Eschersheim |
- |
TSG Niederrad |
3 |
: |
1 |
FC Posavina Frankfurt |
- |
SV Blau Gelb Frankfurt |
2 |
: |
4 |
Makkabi Frankfurt |
- |
Spvgg. 03 Fechenheim |
2 |
: |
5 |
SG Westend Frankfurt |
- |
SV Griesheim Tarik |
0 |
: |
6 |
SC Weißblau Frankfurt |
- |
TSG 51 Frankfurt |
5 |
: |
1 |
FC Tempo Frankfurt |
- |
FC Croatia Frankfurt |
0 |
: |
1 |
FC Germania Enkheim |
- |
SV Viktoria Preußen |
3 |
: |
2 |
07. Dez |
SV Viktoria Preußen |
- |
TSG 51 Frankfurt |
8 |
: |
1 |
1. Rödelheimer FC |
- |
FC Croatia Frankfurt |
4 |
: |
1 |
18. Feb |
FC Kalbach II |
- |
FC Posavina Frankfurt |
1 |
: |
1 |
SV Griesheim Tarik |
- |
Concordia Eschersheim |
4 |
: |
1 |
SV Blau Gelb Frankfurt |
- |
FC Germania Enkheim |
2 |
: |
1 |
TSG Niederrad |
- |
FC Tempo Frankfurt |
1 |
: |
0 |
BSC SW 1919 Frankfurt |
- |
SC Weißblau Frankfurt |
1 |
: |
4 |
SG Westend Frankfurt |
- |
Makkabi Frankfurt |
0 |
: |
2 |
28. Mrz |
TuS Holzen-Sommerberg |
- |
DJK Blau Weiß Huckarde |
7 |
: |
1 |
02. Apr |
BSV Schüren II |
- |
DJK Sportfreunde Nette |
3 |
: |
2 |
TuS Rahm |
- |
Hörder SC |
2 |
: |
5 |
SuS Oespel Kley |
- |
Kirchhörder SC II |
1 |
: |
1 |
Rot Weiß Germania 11/67 |
- |
SC Osmanlispor |
5 |
: |
0 |
Rot-Weiß Barop |
- |
TuS Bövinghausen |
2 |
: |
3 |
Urania Lütgendortmund |
- |
Mengede 08/20 II |
3 |
: |
2 |
05. Dez |
Concordia Eschersheim |
- |
FC Kalbach II |
1 |
: |
1 |
06. Dez |
FC Tempo Frankfurt |
- |
SV Blau Gelb Frankfurt |
3 |
: |
2 |
FC Posavina Frankfurt |
- |
SG Westend Frankfurt |
5 |
: |
2 |
07. Dez |
SC Weißblau Frankfurt |
- |
TSG Niederrad |
2 |
: |
3 |
FC Germania Enkheim |
- |
Spvgg. 03 Fechenheim |
1 |
: |
4 |
18. Feb |
FC Croatia Frankfurt |
- |
SV Viktoria Preußen |
3 |
: |
0 |
06. Mrz |
TSG 51 Frankfurt |
- |
BSC SW 1919 Frankfurt |
1 |
: |
2 |
14. Mrz |
Makkabi Frankfurt |
- |
1. Rödelheimer FC |
4 |
: |
0 |
03. Dez |
Mengede 08/20 II |
- |
TuS Holzen-Sommerberg |
0 |
: |
1 |
DJK Sportfreunde Nette |
- |
Urania Lütgendortmund |
1 |
: |
4 |
DJK Blau Weiß Huckarde |
- |
Rot-Weiß Barop |
3 |
: |
1 |
TuS Bövinghausen |
- |
Rot Weiß Germania 11/67 |
4 |
: |
1 |
SC Osmanlispor |
- |
VfB Westhofen |
4 |
: |
3 |
Hörder SC |
- |
BSV Schüren II |
4 |
: |
2 |
18. Feb |
Kirchhörder SC II |
- |
TuS Rahm |
0 |
: |
3 |
03. Mai |
FVS Sulzfeld |
- |
SpG Kirchardt/Grombach |
0 |
: |
3 |
SG Untergimpern |
- |
SV Tiefenbach |
2 |
: |
1 |
SV Babstadt |
- |
FC Badenia Rohrbach a.G. |
1 |
: |
2 |
FC Eschelbronn |
- |
SV Daisbach |
3 |
: |
1 |
FV Elsenz |
- |
TSV Dühren |
1 |
: |
1 |
FC Weiler |
- |
Türk Gücü Sinsheim |
6 |
: |
0 |
SV Rohrbach/S 2 |
- |
SV Adelshofen |
3 |
: |
3 |
SC Siegelsbach |
- |
VfL Mühlbach |
0 |
: |
2 |
26. Nov |
FC Kalbach II |
- |
SG Westend Frankfurt |
2 |
: |
3 |
Spvgg. 03 Fechenheim |
- |
FC Posavina Frankfurt |
2 |
: |
1 |
SV Blau Gelb Frankfurt |
- |
Concordia Eschersheim |
2 |
: |
3 |
BSC SW 1919 Frankfurt |
- |
FC Germania Enkheim |
4 |
: |
4 |
SV Viktoria Preußen |
- |
FC Tempo Frankfurt |
3 |
: |
5 |
FC Croatia Frankfurt |
- |
SC Weißblau Frankfurt |
2 |
: |
0 |
1. Rödelheimer FC |
- |
TSG 51 Frankfurt |
3 |
: |
3 |
SV Griesheim Tarik |
- |
Makkabi Frankfurt |
3 |
: |
1 |
26. Apr |
SV Rohrbach/S 2 |
- |
FVS Sulzfeld |
0 |
: |
2 |
FC Weiler |
- |
SV Adelshofen |
0 |
: |
2 |
FV Elsenz |
- |
Türk Gücü Sinsheim |
5 |
: |
1 |
FC Eschelbronn |
- |
TSV Dühren |
6 |
: |
2 |
SV Babstadt |
- |
SV Daisbach |
6 |
: |
2 |
SG Untergimpern |
- |
FC Badenia Rohrbach a.G. |
1 |
: |
4 |
SC Siegelsbach |
- |
SV Tiefenbach |
2 |
: |
2 |
VfL Mühlbach |
- |
SpG Kirchardt/Grombach |
5 |
: |
3 |
19. Nov |
SG Westend Frankfurt |
- |
1. Rödelheimer FC |
1 |
: |
0 |
FC Tempo Frankfurt |
- |
BSC SW 1919 Frankfurt |
3 |
: |
2 |
FC Germania Enkheim |
- |
TSG Niederrad |
1 |
: |
2 |
Concordia Eschersheim |
- |
Spvgg. 03 Fechenheim |
4 |
: |
2 |
FC Posavina Frankfurt |
- |
SV Griesheim Tarik |
2 |
: |
1 |
Makkabi Frankfurt |
- |
FC Kalbach II |
2 |
: |
2 |
TSG 51 Frankfurt |
- |
FC Croatia Frankfurt |
1 |
: |
5 |
SC Weißblau Frankfurt |
- |
SV Viktoria Preußen |
3 |
: |
2 |